סוגי בגידות

סוגי בגידות

כבר ברגע הראשון בו אחד מבני הזוג מתחיל לחשוד בבגידה, נפגע האמון בין שני בני הסוג ומערכת היחסים הופכת פגיעה ושבירה. אותו סדק קטן גדל בהדרגה ובסופו של דבר גם הורס לחלוטין את האמון בין בני הזוג. פנייה אל חוקר בגידות היא הדרך בה תצליחו לאמת או להפריך את החשד שלכם במהרה. ככל שתקבלו מהר יותר תשובות כך תצליחו לקבל את ההחלטות הנכונות ובחלק מהמקרים אף להציל את הנישואין.

למה דווקא חוקר בגידות?

אם אתם מתכננים לצאת בעצמכם למעקב או לתפוס בעצמכם את בן הזוג הבוגד על חם, אל תעשו זאת. חקירות בגידה הן מקצוע לכל דבר. חוקרים פרטיים עושים שימוש בציוד מתקדם וטכניקות מעקב מתוחכמות על מנת לחשוף בעבורכם את האמת בצורה דיסקרטית. בכל מקרה של בגידה, לא כדאי למהר לחשוף את הקלפים ואת הראיות למעשה הבגידה.

תגובה רגשית אימפולסיבית לא תשרת את טובתכם. עם קבלת תוצאות החקירה קחו לכם כמה ימים למחשבה ותכנון התגובה הראויה. משרד חקירות שמספק לכם הוכחות חד משמעיות למעשה הבגידה מצליח להחזיר את הכוח לידיים שלכם ומעניק לכם את הכוח להוביל את תהליך הגירושין.

סוגים של בגידות

הבגידה הקלאסית במערכות יחסים היא בגידה חד פעמית. אלו מקרים של מעידה חד פעמית, בגידות בהן מעורבות יצאניות ובגידות שמתקיימות באופן ספונטני בלהט של רגע. את הבגידה החד פעמית הראשונה לא תמיד תצליחו לחזות. אך ברוב המקרים, אותה בגידה חד פעמית הופכת להרגל קבוע. כמעט תמיד, בן או בת הזוג מתמכרים לריגוש וחוזרים שוב ושוב על מעשה הבגידה. זהו השלב בו אתם שוכרים חוקר בגידות מטעמכם, חושפים את מעשה הבגידה ומצילים את מערכת היחסים. 

מצב של בגידה ממושכת מתקיים כאשר אחד מבני הזוג מנהל רומן. אלו הן בגידות המלוות ברגשות, השקעה כספית, פגישות קבועות. בגידה ממושכת מצליחה להשאיר סימנים גם כאשר בן/בת הזוג הבוגדים מתאמצים מאוד לשמור על דיסקרטיות. בגידות מסוג זה מסתיימות לרוב בפירוק הקשר הזוגי.

לא נוכל שלא לציין את הבגידות הווירטואליות המתקיימות אונליין. משמעות הדבר היא אפשרות בגידה כאשר בן/בת הזוג הבוגדים נמצאים אתכם באותו הבית. החשד מתעורר כאשר בני הזוג מבלים באופן קבוע בחדרי צ’אטים למבוגרים בשעות הלילה, נועלים את הדלת ומסרבים לשתף אתכם בעולם הווירטואלי שלהם. בגידה ווירטואלית פוגעות במערכת היחסים ועתידות להתפתח לבגידות ממושכות או בגידות חד פעמיות. עליכם לפעול לחשיפה ומניעה של בגידה וירטואלית מהר ככל האפשר.