התקנת מצלמות ואמצעי בקרה

מצלמות אבטחה הפכו בשנים האחרונות לפריט חובה בכל בית עסק ובכל בית פרטי. השימוש במצלמות מרתיע גנבים, מאפשר פיקוח על העובדים ומעקב אחר המתרחש במתחם בהעדרכם. ציוד אבטחה לעסקים ובתי מגורים ניתן לרכוש היום כמעט בכל חנות של ציוד מחשבים וחנויות צילום. רגע לפני שאתם מבצעים רכישה פזיזה, אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם צוות מנוסה של חוקרים פרטיים שמכיר היטב את התחום ויוכל להמליץ לכם על מצלמות האבטחה המתאימות לכם ביותר.

למה דווקא חוקרים פרטיים?

היתרון של החוקרים הפרטיים הוא ההיכרות שלהם עם ציוד האבטחה והניסיון הרב שלהם בעבודת שטח. חוקר פרטי שעושה בעצמו שימוש קבוע במצלמות אבטחה ושאר ציוד האזנות ומעקב, מכיר היטב את היתרונות והחסרונות של כל דגם. חוקרים פרטיים מיומנים בעבודת שטח יוכלו לספק לכם את ההמלצה הטובה ביותר לבחירה נכונה של ציוד אבטחה לבית ולעסק. תוך התייעצות עם חוקר פרטי תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים מידע מבוסס ניסיון אישי.

משרד החקירות חקר האמת מתמחה בהתקנות של מצלמות אבטחה. הצוות המקצועי מגיע אליכם, מבצע סיור בשטח וממליץ בהתאם על המיקום הנכון ביותר בעבור מצלמות האבטחה. בחירה נכונה של מיקום ציוד הצילום והאבטחה חיונית לכיסוי שטח מקסימלי וקבלת תמונה ברורה העונה לצרכים ולציפיות שלכם.

באיזו מצלמת אבטחה כדאי לבחור?

את סוג המצלמה וכמות המצלמות תקבעו בהתאם למאפייני השטח, מטרת הצבת המצלמות, שיקולי תקציב והתוצאה הרצויה. כך למשל, אם אתם מעוניינים לכסות באופן מלא את השטח הסובב את הבית/בית העסק, סביר להניח שיהיה לכם צורך ביותר ממצלמה אחת. אם תרצו לאפשר צילום גם בשעות החשכה יהיה עליכם לבחור בהתאם מצלמות אבטחה עם יכולת צילום לילה.

החלטה נוספת אותה תתבקשו לקבל תהיה בחירה במצלמות אבטחה גלויות או סמויות. יש המעדיפים מצלמות גלויות על מנת לייצור הרתעה. אחרים מעדיפים מצלמות סמויות על מנת לעקוב אחר המתרחש בשטח מבלי לחשוף את ציוד המעקב. אם בחרתם להציב מצלמות גלויות כדאי להציב אותן בגובה שאינו מאפשר גרימת נזק למצלמות.

מתלבטים במה כדאי לבחור או היכן להציב את המצלמות? הצוות המקצועי של חקר האמת יסייע לכם לבחור נכון ולישון בשקט.