חוקר פרטי – בין לאומי

בשנים האחרונות טיסות לחו”ל הפכו לדבר שבשגרה. ישראלים רבים יוצאים מהארץ מספר פעמים בשנה ומבקרים באופן קבוע ביוון, רומניה, קפריסין, בולגריה ושאר מדינות האזור. כתוצאה מכך, הופיעה עלייה חדה במקרי הבגידות המתקיימות דווקא בחו”ל. בני הזוג הבוגדים בוחרים לבצע את מעשה הבגידה בחו”ל מתוך מטרה להקשות על בן/בת הזוג בחשיפת מעשה הבגידה. ישנם מקרים בהם בני הזוג שומרים על נאמנות מוחלטת בעודם בארץ ובוגדים רק בחו”ל.

איך חושפים בגידות בחו”ל?

אין ספק כי חשיפת בגידה בחו”ל תהיה מורכבת יותר בהשוואה לחשיפת בגידות בארץ. אך פעמים רבות נגלה כי דווקא בבגידות המתבצעות בחו”ל בני הזוג הבוגדים מרגישים בטוחים יותר. הם טורחים פחות להסתיר את העקבות ולהסתתר בעצמם.

פנייה אל חוקר פרטי בגידות היא הדרך המהירה והבטוחה ביותר בה תצליחו לחשוף את מעשה הבגידה. החקירה תתקיים בארץ ובחו”ל בהתאם למאפייני המקרה והעדפה שלכם. במידת הצורך יבצע החוקר חקירה גם בחו”ל תוך ביצוע מעקב לצילום תמונות ואיסוף הוכחות.

כיצד מתבצעות חקירות בחו”ל?

כל חוקר פרטי בגידות מכיר היטב את תופעת הבגידות בחו”ל. משרדי החקירות המובילים בתחום בישראל ערוכים לביצוע חקירות בינלאומיות תוך שימוש במעקבים ואיסוף ראיות אותן תוכלו להציג בבית המשפט. לטובת ביצוע חקירות בגידה בחו”ל תרצו לבחור חוקר פרטי מנוסה שיודע איך לבצע מעקבים מורכבים ואיך לתכנן נכון את מערך הפעולה להשגת התוצאות הטובות ביותר.

לרוב, חקירות בגידה בחו”ל מסתיימות במהרה. כאמור, בני הזוג הבוגדים טורחים הרבה פחות להסתתר כאשר הם נמצאים בחו”ל. הם בטוחים כי איש לא יזהה אותם ואיש לא יעקוב אחריהם ומבלים בחופשיות בבתי מלון, מסעדות ומועדונים.

מעקבים סמויים בחו”ל

מיומנות של חוקר פרטי בגידות נבחנת ביכולת שלו לבצע מעקבים מבלי להיחשף. על החוקר לאסוף מידע מקרוב, לצלם ולעתים גם לשוחח עם האדם אחריו הוא עוקב מבלי להתגלות. המעקבים מתבצעים במהלך ימים שלמים מבלי שהאדם אחריו עוקבים חש בדבר. היכולת של החוקר לא להתגלות ולא לעורר חשד, היא זו שמאפשרת לו לאסוף בעבורכם את המידע הדרוש ולחשוף גם בגידות בחו”ל.

משרד החקירות חקר האמת מתמחה בחקירות בגידה מכל הסוגים. עם מיטב החוקרים, הציוד הטוב ביותר ושנים רבות של ניסיון, מתקבלות התוצאות הטובות ביותר בתוך הזמן הקצר ביותר.