חקירות עסקיות – טיפול בהדלפת מידע

המידע העסקי שלכם הוא נכס יקר ערך. דליפה של מידע אל המתחרים עלולה להביא להפסדים כספיים משמעותיים ושיבוש של הפעילות העסקית. במסגרת עבודתם, נחשפים עובדי החברה למידע רגיש ארגוני, מידע פיננסי ומידע אישי על שאר העובדים בארגון. האחריות להגן על המידע ולמנוע דליפות מידע החוצה מהארגון מוטלת על מנהלי החברה.

הדרך הטובה ביותר להתמודדות עם דליפות מידע תהיה מניעה מראש של המקרה.

חברות גדולות וקטנות בישראל ובעולם כולו עושות שימוש קבוע בתוכנות הגנה מפני ריגול וגנבת מידע. העובדים מקבלים גישה מוגבלת אל מאגרי הידע של החברה בהתאם לצורך, למעמדם בחברה ולתפקידם. כל עובד נחשף רק למידע הדרוש לו לטובת ביצוע עבודתו. הגבלת חשיפה של העובדים למידע אינה מעידה על אי אמון בעובדים, אלא על ניהול נכון ואחראי של המידע הארגוני הרגיש.

מה עושים כאשר ישנה דליפת מידע?

מיד כאשר אתם חושדים שמידע רגיש מתוך הארגון זלג חוצה, כדאי לעצור את הפעילות, לנשום עמוק ולייצור קשר עם משרד חקירות בעל התמחות מתאימה. משרד חקר האמת מבצע חקירות עסקיות מכל הסוגים עם התמחות בחקירות לאיתור דליפות מידע, ריגול ומעשי מרמה. צוות חוקרים מטעם החברה יגיע אליכם במהרה לביצוע בדיקה מקצועית של איתור האזנות, תוכנות ריגול ושאר אמצעים המשמשים לריגול תעשייתי. אתם תופתעו לגלות כמה בקלות ניתן לשתול במערכות המחשוב של העסק תוכנות ריגול.

חקירות עסקיות רגישות

פנייה אל משרדי חקירות נפוצה מאוד במגזר העסקי. מעסיקים אחראים המבקשים להגן על העסק שלהם מקפידים לבצע בדיקות רקע לעובדים חדשים, לפעול לאיתור גנבות של עובדים, לסקל ניסיונות של ריגול תעשייתי, לאסוף מודיעין עסקי ולבצע בדיקה יסודית לשותפים פוטנציאליים. עם משרד חקירות מקצועי ומנוסה בניהול חקירות עסקיות מכל הסוגים, תצליחו לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר לניהול העסק, לשמור על האינטרסים שלכם ולהגן על העסק ועל העובדים.