חקירות פרטיות – בגידה לפני חתונה

בדיקת רקע המתבצעת לפני חתונה תוכל לחסוך לכם כאב לב, עוגמת נפש והרבה מאוד כסף. פנייה אל בלש פרטי בגידות תאפשר לכם לגלות האם בן/בת הזוג נאמנים, האם הם מספרים לכם את האמת והאם הם מרמים אתכם. חשוב להבהיר כי פנייה אל משרד חקירות אינה מעידה על חוסר אמון אלא על התנהלות זהירה ונבונה. בתקופה בה כל זוג שלישי מתגרש וישנם לא מעט רמאים, יש לכם את מלוא הלגיטימציה להגן על עצמכם ועל הנכסים שלכם.

נדגיש כי כל פנייה אל משרד חקירות נשמרת בדיסקרטיות מלאה. החקירה של המקרה כולו מתנהלת תוך הקפדה על סודיות מלאה. גם במקרה בו האדם אחריו עוקב הצוות מצליח לחשוף את המעקב, הפרטים של מזמין החקירה אינם נחשפים.

מה חשוב לבדוק לפני חתונה?

פניות אל בלש פרטי בגידות מתבצעות על ידי בני הזוג עצמם ועל ידי ההורים או קרובי המשפחה שלהם. ישנם לא מעט מקרים בהם ההורים חושדים באמינות של בן/בת הזוג של ילדיהם ופונים אל משרד חקירות על מנת לבדוק את הדברים לעומק.

משרד החקירות חקר האמת מבצע חקירות בגידה מכל הסוגים, בדיקת רקע (כולל בדיקה עקב שידוך), חקירה של רקע כלכלי, חקירות לאיתור מחלות נפש, חקירות לחשיפת חובות, חקירות לבדיקה של נטייה מינית מוסתרת, חקירות לאיתור עבר פלילי ועוד. אם אתם מבקשים לגלות מיהו האדם העומד מולכם והאם הוא מסתיר מכם מידע חשוב כלשהו, חקירה פרטית היא הדרך בה תצליחו לחשוף את המידע מבלי להיחשף בעצמכם. 

פנייה אל בלש פרטי בגידות

מעשי בגידה הם גורם מוביל לגירושין ופירוק של מערכות יחסים. אם אתם חושדים שבן/בת הזוג שלכם בוגדים כדאי שתגלו את האמת בהקדם. הטחת האשמות לא מבוססות בבן/בת הזוג עלולה להרוס את היחסים, אל תמהרו לחשוף את החשדות שלכם ללא ביסוס של הדברים. פירוק של המערכת הזוגית יהיה הרבה יותר פשוט ומהיר טרם החתונה. בלש פרטי בגידות יוכל להעניק לכם את השקט הנפשי לו אתם זקוקים על מנת לבנות מערך של אמון זוגי הדדי, ולצעוד אל החופה בלב שלם.