חקירות פרטיות- קניין רוחני

חוקר פרטי מסביר מהו קניין רוחני

בעלות על נכסים מוחשיים קל להוכיח וקל לדרוש, אפשר בקלות להבחין בבעלות שלכם על הרכב הפרטי, הבית בו אתם מתגוררים, תכשיטים ושאר נכסים. הנושא הופך מורכב יותר כאשר מדובר בנכסים שאינם מוחשיים, כאן נכנס לתמונה המושג קניין רוחני המתייחס לנכסים שהם פרי יצירה אישית. כך למשל, קניין רוחני יהיה שיר שכתבתם, קטע פרוזה, פטנט רשום.

הגנה על קניין רוחני

כאשר אנו מבקשים למנוע מאחרים לעשות שימוש ברכב שלנו אנחנו נועלים אותו. נכסים לא מוחשיים לא ניתן לנעול, ואף ניתן לעשות בהם שימוש בכמה מקומות בו זמנית, יש להגן עליהם בצורה אחרת. החוק הוא זה שמעניק הגנה לנכסים לא מוחשיים רשומים במסגרת הגנה על זכויות יוצרים וקניין רוחני.

חקירות בתחום הקניין הרוחני

חוקר פרטי מומחה בתחום יוכל לסייע לכם בהגנה על נכסים רוחניים. החקירות מתקיימות מתוך מטרה לאתר זיופים ולחשוף זייפנים המפרים זכויות יוצרים וגוזלים מכם את הקניין הרוחני שלכם. בישראל ובעולם כולו פועלים לא מעט גורמים פרטיים, עסקיים וגם ממסדיים המפרים זכויות יוצרים באופן קבוע. פנייה אל חוקר פרטי היא הדרך היחידה בה תצליחו להגן על הקניין הרוחני שלכם ולמנוע מאחרים להרוויח כסף תוך שימוש בו.

אם אתם חושדים שישנה פגיעה בזכויות היוצרים שלכם או שנעשה בה שימוש לא חוקי, הקדימו לפנות אל חוקר פרטי עם התמחות מתאימה. החוקר יבחן את המקרה ויסביר לכם את אפשרויות הפעולה העומדות בפניכם.

דוגמאות למקרים נפוצים של הפרת זכויות יוצרים

אנו נתקלים במקרים רבים של גניבת קניין רוחני והפרת זכויות בכל יום. מקרים בהם תכנים מתוך אתר האינטרנט שלכם מועתקים ומפורסמים באתר אחר הם הפרת זכויות יוצרים לכל דבר. פשעי הפרת זכויות רבים מתבצעים בכל יום ברשת האינטרנט, חוקר פרטי יסייע לכם לאתר את הגורמים העומדים מאחורי גנבת המידע ולנקוט בצעדים הדרושים להגנה על זכויותיכם.

עבירות מחשב הפכו בשנים האחרונות נפוצות מאוד. רוב האנשים אינם מודעים לסכנות המסתתרות בתיבת הדואר האלקטרוני שלהם, בפורומים, באתרי שיתוף קבצים וגם באתרי מידע תמימים למראה. אם אתם חושדים שמישהו מפר את הזכויות שלכם וגוזל את הקניין הרוחני שלכם, משרד החקירות חקר האמת יסייע לכם לחשוף את דבר המרמה, למצות את הדין ולהגן על זכויותיכם.